Cześć!

Mamy kilkunastoletnie doświadczenie marketingowe zdobyte podczas realizacji projektów dla dużych marek z ramienia klienta, jak również w agencjach, m.in: reklamowych, marketingowych, eventowych, PR-owych i social mediowych.
Nasi obecni klienci to marki, dla których ważne jest wzmocnienie obecności w internecie oraz zbudowanie świadomości konsumenckiej poprzez dotarcie z brandowym komunikatem do ściśle określonych grup odbiorców, według skrojonej na miarę strategii.
Współpracujemy z markami, które współtworzymy, pomagając im wejść na rynek, jak również z tymi, które już na nim są, lecz potrzebują fachowej pomocy w stworzeniu skutecznej komunikacji marketingowej, wzmacniającej wizerunek.
To, co nas wyróżnia, to holistyczne spojrzenie na brand, dla którego opracowujemy strategię. Nasza wiedza z zakresu brand buildingu, marketingu, reklamy, brandingu i PR pozwala nam oferować klientom w pełni profesjonalną obsługę z wysoką świadomością szans i zagrożeń stojących przed marką.
 
Zapraszamy do współpracy, 

Kinga Fałat & Marta Małecka

Marta pomogła mi stworzyć plan działań Uśmiech proszę! w mediach społecznościowych i podpowiedziała świetne pomysły na rozwój marki. Marta potrafi zainspirować, a jednocześnie ma łatwość przekładania szerokich wizji na konkretne działania. Do tego jej zaangażowanie i pozytywne nastawienie sprawiają, że projekty nabierają właściwego tempa.
JustynaFotografUsmiechProsze.pl
Do niedawna z moich usług korzystali klienci głównie z jednego regionu Polski. Zależało mi na tym, żeby dotrzeć ze swoją ofertą również do osób z pozostałych części kraju.
Marta przedstawiła mi konkretny plan na najbliższe miesiące. Już po dwóch tygodniach prowadzonej przez Comucomu kampanii Google Adwords zdecydowanie wzrosła liczba zapytań na oferowane usługi, a ja pozyskałem pierwszych klientów spoza dotychczasowego regionu. Współpraca z Comucomu okazała się bardzo dobrym wyborem.
RomanPrezes ZarząduParamedic24.pl