Cześć!

Jeżeli prowadzisz małą lub średnią firmę i szukasz zaangażowanego, pełnego energii i komunikatywnego „człowieka od marketingu”, możesz się przekonać, że ten gatunek ludzi jeszcze istnieje.
Zajmuję się szeroko pojętą komunikacją marek. Tworzę strategie, rozpisuję media plany, analizuję prowadzone kampanie i wyciągam z nich wnioski. Koordynuję działania, których celem jest budowa spójnego wizerunku marki, zwiększenie jej świadomości oraz sprzedaży.
Dlaczego warto ze mną pracować?
Staram się nie używać żargonu branżowego, dlatego będziesz wiedzieć o czym mówię i co proponuję. Pracowałam m.in. dla Bols Liqueurs, Kupiec, Play, Speak Up, Moliera2.com. Moje wieloletnie doświadczenie zawodowe w działach marketingu różnych firm oraz agencji pozwoliło mi poznać bolączki obydwu stron. Dzięki temu współpraca ze mną jest efektywna i przyjemna.
Jednak praca to nie wszystko, prawda?
W wolnym czasie się wspinam. A tak szczerze, dopiero uczę się wspinać. Moim marzeniem jest zdobycie chociaż jednego ośmiotysięcznika. Uwielbiam podróże, zarówno te dalekie, jak i bliskie. Lubię się uczyć, dlatego ciągle się szkolę i podnoszę swoje kwalifikacje. Im więcej mam zajęć, tym lepiej się czuję 
Zapraszam do kontaktu,
Marta Małecka
- właścicielka comucomu.pl
Marta pomogła mi stworzyć plan działań Uśmiech proszę! w mediach społecznościowych i podpowiedziała świetne pomysły na rozwój marki. Marta potrafi zainspirować, a jednocześnie ma łatwość przekładania szerokich wizji na konkretne działania. Do tego jej zaangażowanie i pozytywne nastawienie sprawiają, że projekty nabierają właściwego tempa.
JustynaFotografUsmiechProsze.pl
Do niedawna z moich usług korzystali klienci głównie z jednego regionu Polski. Zależało mi na tym, żeby dotrzeć ze swoją ofertą również do osób z pozostałych części kraju.
Marta przedstawiła mi konkretny plan na najbliższe miesiące. Już po dwóch tygodniach prowadzonej przez Comucomu kampanii Google Adwords zdecydowanie wzrosła liczba zapytań na oferowane usługi, a ja pozyskałem pierwszych klientów spoza dotychczasowego regionu. Współpraca z Comucomu okazała się bardzo dobrym wyborem.
RomanPrezes ZarząduParamedic24.pl