Firmy, którym pomagamy

Nasz zespół ma doświadczenie zarówno w pracy dla międzynarodowych korporacji, jak i niewielkich, rodzinnych firm. Niezależnie od tego, czyim projektem właśnie się zajmujemy, przykładamy do niego tyle samo serca i uwagi.

Referencje

Współpracę z ComuComu mogę opisać bardzo krótko: Nie mogłem trafić lepiej.
Doświadczony i zaangażowany zespół wsparł nas na początku działalności i zapewnia dynamiczny rozwój do dnia dzisiejszego.

Bartek Gabruś

Sun Baby

Współpracę z Comucomu rozpoczęliśmy niecałe 3 lata temu i od samego początku nie mieliśmy wątpliwości, że to dobry wybór. Oddaliśmy w ręce agencji całą strategię marketingową: od stworzenia logotypu i strony, poprzez prowadzenie profili marki w mediach społecznościowych, na kampaniach reklamowych kończąc. Comucomu przez cały ten czas z zaangażowaniem koordynuje i obsługuje wszystkie działania marketingowe ClassyCar.

Roch Rosiak

Classycar

Z Comu Comu pracujemy niemal od początku ich działalności. Niesamowity entuzjazm, zaangażowanie, relacyjność w połączeniu z profesjonalnym podejściem, doświadczeniem i wiedzą pozwoliło nam wspólnie z Comu Comu zbudować zespół do zadań specjalnych. Dziewczyny nie są tylko biernym wykonawcą powierzonych zadań, ale biorą aktywny udział w całym procesie od idei, poprzez tworzenie strategii do realizacji działań marketingowych i analizę wyników. Dziękuję i zachęcam do dołączenia do kreatywnej rodziny Comu Comu.

Sebastian Stępniewski

Jagram

Niniejszym polecam Firmę ComuComu jako rzetelnego partnera, który realizuje projekty z energią w czystej postaci ☺ Zespół stworzył w 2019 roku stronę internetową oraz pełną identyfikację wizualną dla GreenInside. Życzę ComuComu utrzymania wysokiego poziomu obsługi klienta oraz kolejnych sukcesów.

Andrzej Jojko

Green Inside

Współpraca z Comu:comu. to czysta przyjemność. Agencja pomogła mi opracować strategię działania grupy na facebooku o nazwie Jak Być Szczęśliwą Kobietą. Zweryfikowała mój plan, wskazała błędy i zaproponowała swoje pomysły. Podoba mi się to, że Comu:comu. myśli „szeroko”. Przeanalizowali mój plan działania na teraz, ale wyznaczając jednocześnie kierunek i możliwości, które mogą się wydarzyć w przyszłości. Agencja zwraca uwagę na biznesowe aspekty i skupia się na celach. To fajne i mądre połączenie. Połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Justyna Krawczyk

Style CoachTM

ComuComu to idealne wsparcie marketingowo-komunikacyjne dla tak specyficznego telekomunikacyjnego startupu jakim jest Nexera. Do naszego modelu biznesowego (lean organization) potrzebowaliśmy wszechstronnej pomocy w zakresie komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej, zbudowania i zarządzenia kanałami komunikacji (w tym www), przygotowania materiałów komunikacyjnych (reklamy, artykuły, folder, filmy), zarządzenie kampaniami prasowymi, zarządzenia uczestnictwem w eventach obcych i przygotowaniem własnych, koordynacji wszelkich kwestii brandingowych, żeby wymienić tylko niektóre aspekty niezbędne do zbudowania naszej firmy od zera do największego w Polsce hurtowego operatora światłowodowej sieci dostępowej. Wszystko to otrzymaliśmy od ComuComu ze 150% zaangażowaniem i w najwyższej jakości. Dziękuję Drogie Panie!

Paweł Biarda

Nexera

Comucomu zawdzięczam nie tylko nowy branding.
Marta Małecka dzięki swojej wiedzy, wyczuciu i zaangażowaniu przyczyniła się do sukcesu marki Vemme!
Kolejne projekty przed nami – bardzo śmiałe i nowatorskie.
Jeśli mierzysz wysoko możesz liczyć na comucomu.pl
Współpracuj z najlepszymi i nigdy więcej nie martw się jak zrealizować swoje pomysły.

Mariusz Mądro

Salon SPA Vemme

Z Comucomu współpracowaliśmy latem 2019. Zadaniem agencji była komunikacja w mediach społecznościowych, tworzenie wizerunku restauracji, a tym samym budowanie ruchu w lokalu.
Comucomu świetnie wywiązało się ze swojego zadania, jesteśmy otwarci na współpracę w kolejnych sezonach i polecamy agencję jako sprawdzonego partnera do działań komunikacyjnych.

Michał Malicki

Ananasy

Dzięki Kindze Fałat 🙂 na moje wielkie szczęście poznałam agencję Comucomu. Agencja pomogła mi w ustawianiu i targetowaniu reklam promujących moje działania na Instagramie i Facebooku. Opracowała też strategię działania grupy na facebooku o nazwie FIT FASHION FREAKS! Podoba mi się to, że team Comucomu jest zgrany, aktywny i zaangażowany. Cenię też możliwość stałego kontaktu z agencją i wiem zawsze uzyskam odpowiedź oraz potrzebną pomoc. W Comucomu widać doświadczenie, ale też pasję, a to dla mnie najważniejsze! Jestem zachwycona podejściem i z całego serca polecam tą agencję!

Ewa Szabatin

Fit Fashon Freak

Slider