Firmy, którym pomagamy

Nasz zespół ma doświadczenie zarówno w pracy dla międzynarodowych korporacji, jak i niewielkich, rodzinnych firm. Niezależnie od tego, czyim projektem właśnie się zajmujemy, przykładamy do niego tyle samo serca i uwagi.

Referencje

Współpraca z Comu:comu. to czysta przyjemność. Agencja pomogła mi opracować strategię działania grupy na facebooku o nazwie Jak Być Szczęśliwą Kobietą. Zweryfikowała mój plan, wskazała błędy i zaproponowała swoje pomysły. Podoba mi się to, że Comu:comu. myśli „szeroko”. Przeanalizowali mój plan działania na teraz, ale wyznaczając jednocześnie kierunek i możliwości, które mogą się wydarzyć w przyszłości. Agencja zwraca uwagę na biznesowe aspekty i skupia się na celach. To fajne i mądre połączenie. Połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Justyna Krawczyk

Style CoachTM

ComuComu to idealne wsparcie marketingowo-komunikacyjne dla tak specyficznego telekomunikacyjnego startupu jakim jest Nexera. Do naszego modelu biznesowego (lean organization) potrzebowaliśmy wszechstronnej pomocy w zakresie komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej, zbudowania i zarządzenia kanałami komunikacji (w tym www), przygotowania materiałów komunikacyjnych (reklamy, artykuły, folder, filmy), zarządzenie kampaniami prasowymi, zarządzenia uczestnictwem w eventach obcych i przygotowaniem własnych, koordynacji wszelkich kwestii brandingowych, żeby wymienić tylko niektóre aspekty niezbędne do zbudowania naszej firmy od zera do największego w Polsce hurtowego operatora światłowodowej sieci dostępowej. Wszystko to otrzymaliśmy od ComuComu ze 150% zaangażowaniem i w najwyższej jakości. Dziękuję Drogie Panie!

Paweł Biarda

NEXERA

Comucomu zawdzięczam nie tylko nowy branding.
Marta Małecka dzięki swojej wiedzy, wyczuciu i zaangażowaniu przyczyniła się do sukcesu marki Vemme!
Kolejne projekty przed nami – bardzo śmiałe i nowatorskie.
Jeśli mierzysz wysoko możesz liczyć na comucomu.pl
Współpracuj z najlepszymi i nigdy więcej nie martw się jak zrealizować swoje pomysły.

Mariusz Mądro

Salon SPA Vemme

Slider